Nabízíme

Možnosti jsou široké. Stačí si říct.

Ozvěte se nám, když...

...potřebujete spolehlivého partnera pro těžbu a přibližování dřeva, pro odvoz dřeva nebo pro pěstební činnost. Zajistit umíme i obchod s dřevní hmotou a schopní jsme také doručit zásobu palivového dříví. Záleží jen na vás a na vašich potřebách.

 

Výkup dříví

Nabízíme výkup dříví, a to jak hotových sortimentů, tak i dříví nastojato. Vykupujeme surovinu ve všech dřevinách. Disponujeme rozsáhlými kapacitami vlastní techniky a to jak těžební, tak i dopravní. Jsme tedy schopni vždy zajistit promptní těžbu i odvoz, což je v kalamitních podmínkách v současné době rozhodující. Působíme v rámci celé České republiky. 

Zajímá mě více

Prodej palivového dříví

Prodáváme palivové dříví včetně dopravy soukromým osobám i podnikatelům. Detailní informace najdete v aktuálním ceníku, který je k dispozici ke stažení.

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle: +420 601 554 421

Stáhnout ceník

Těžba a manipulace s dřevní hmotou

Zajišťujeme veškeré druhy těžeb - od probírek do 40 let až po mýtní úmyslné těžby, a to včetně zpracování rozsáhlých kalamit. Disponujeme vlastními harvestory (JohnDeere, Timberjack, HSM, Rottne – celkem 30) a vyvážecími soupravami (JohnDeere, Timberjack, HSM, Rottne – celkem 30) a lanovými traktory (LKT 175 Equus, Welte 130, UKT, SLKT – celkem 20). Provádíme odkorňování při těžbě kůrovcem napadených stromů a v náročných terénních podmínkách používáme trakční navijáky a železné koně (KAPSEN, MK18). Přepravu lesních strojů operativně realizujeme na vlastním hlubinném podvalníku. Těžební kapacitu doplňujeme pomocí našich smluvních partnerů.

Pěstební činnost

Zajišťujeme zalesňování - zahrnuje dodávku sadebního materiálu, úklid a drcení klestu, výchovu mladých lesních porostů, ochranu lesa proti buřeni, zvěři a hmyzím škůdcům, výrobu a stavbu oplocenek a další související pěstební činnosti. Disponujeme 2 lesními frézami SEPPI Maxiforst tažené za výkonnými traktory FENDT 936, balíkovačkou klestu Timberjack 1490D a kráčejícím bagrem MENZIMUCK A81 pro potěžební úpravy.

Obchod s dřevní hmotou

Vykupujeme surové dříví všech sortimentů a dřevin, vlastníkům lesa nabízíme komplexní řešení odkupu dřevní hmoty, a to včetně související těžební činnosti. Díky značným ročním objemům obchodovaného dříví máme nadstandardní dlouhodobé vztahy s velkými zpracovateli v ČR a okolních zemích EU. Podstatnou část kůrovcem napadené kulatinové hmoty obchodujeme do ČÍNY.

Doprava dříví

Dříví dopravujeme odvozními soupravami s hydraulickou rukou (HR) z odvozního místa přímo k odběrateli, nebo k nakládce pro další způsob přepravy (kamionová, železniční, kontejnerová). Zajišťujeme přepravu ucelenými vlaky na delší vzdálenosti, organizujeme kontejnerovou nakládku a dopravu s návazností na lodní dopravu do ČÍNY. Disponujeme vlastními odvozními soupravami značek MAN, SCANIA, VOLVO, MERCEDES, RENAULT (50 s HR a 50 bez HR) s klanicovými návěsy a přívěsy.

Výroba a prodej biomasy

Provádíme štěpkování dřevní hmoty a klestu mobilními štěpkovači MORBARK a BANDIT, vykupujeme biomasu a zajišťujeme dopravu energetické štěpky k odběratelům kamióny s posuvnou podlahou pro přepravu sypkých materiálů.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.

Další informace